Rodzaje waporyzatorów do medycznej marihuany

Rodzaje waporyzatorów do medycznej marihuany

Opublikowano by admin

Jaki waporyzator wybrać?

Istnieje wiele sklepów oferujących waporyzatory w Polsce, ale w zdecydowanej większości z nich są waporyzatory wykonane z niskiej jakości (tanich) komponentów, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Niektóre z tych materiałów nie są nawet odporne na wysokie temperatury.

Wybór pierwszego waporyzatora może być przytłaczający i bardzo łatwo jest kupić model, który naraża zdrowie na ryzyko – ze względu na materiały użyte do jego produkcji.

Najlepszym sposobem na uniknięcie tego typu „niespodzianek” jest wybranie sklepu, który oferuje tylko sprawdzone i bezpiecznewaporyzatory.

Stacjonarny lub przenośny waporyzator – co jest lepsze?

Waporyzatory są podzielone na urządzenia stacjonarne i przenośne. Te pierwsze wymagaką stałego źródła zasilania (gniazdka elektrycznego), dlatego są one przeznaczone do użytku tylko w domu / biurze.

Te drugie są zasilane akumulatorami, co pozwala na noszenie ich w torbach, kieszeniach itp. Jest to dosyć wygodne ponieważ możemy wziąć waporyzator ze sobą niezależnie od tego dokąd się wybieramy.

Jakie są twoje potrzeby?

Warto zastanowić się, jakie są potrzeby pacjenta przy podejmowaniu decyzji, który waporyzator kupić. Jeśli pacjent cierpi na chorobę, która nie wymaga częstych inhalacji, wystarczy stacjonarny waporyzator. Jednakże, jeśli pacjent cierpi na chorobę wymagającą częstego wapowania, najlepszym rozwiązaniem będzie jeden z modeli przenośnych waporyzatorów.

 Zdrowy rozsądek

Przy pierwszym zakupie waporyzatora nie warto wydawać wielu pieniędzy, najlepiej wziąć najtańszy model i sprawdzić jak nam będzie służył.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *